תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
חזרה למעלה

פחד מרופא שיניים

הפחד מרופא השיניים מהווה את נחלתם של אנשים רבים, אשר במקרים קיצוניים אף נמנעים מלהגיע לטיפולים כתוצאה מכך – מה שעלול להוביל לבעיות חמורות בשיניים ולהעלות את הצורך בטיפולים מורכבים.
החדשות הטובות עבור כל מי שחושש מרופא השיניים ובעיקר מזריקות ההרדמה, הן שכיום ניתן לעבור טיפול שיניים מבלי להרגיש את הזריקה, דבר זה מתאפשר בזכות הליך בשם "סדציה".
 

אז מה זה בעצם סדציה?
סדציה היא למעשה טשטוש אשר מתבצע באמצעות מינון נמוך של תרופות ייעודיות.
נהוג לעשות שימוש בסדציה במגוון רחב של טיפולים רפואיים, כאשר ייעודה של הסדציה היא למנוע מהמטופל את תחושת האי נוחות אשר כרוכה בהליכים המהווים חלק מאותם הטיפולים.
 

האם מדובר בפעולה בטוחה?
סדציה היא פעולה בטוחה כל עוד היא מתבצעת על ידי רופא שיניים מקצועי ומנוסה אשר עבר הכשרה ייעודית בסדציה וכחלק מכך הוא יודע כיצד לקבוע את המינונים המדויקים על מנת להשיג את ההשפעה הרצויה.
 

נפרדים מהפחדים
מי שלא ביקר אצל רופא שיניים בשנים האחרונות, עתיד לגלות שבזכות הטכנולוגיה והפיתוחים האחרונים, חוויית הטיפול אצל הרופא הפכה להיות הרבה יותר נעימה ולא פחות חשוב מכך, הרבה פחות מפחידה.
 

ברשת מרפאות השיניים של ד"ר איברהים בסול מקפידים לאמץ את כל הטכנולוגיות החדשניות ביותר והטכניקות המתקדמות ביותר על מנת לאפשר לכל המטופלים ליהנות מתוצאות איכותיות, ללא כאבים או אי נעימות.
לצד ההתמחות בשימוש בסדציה, מקפידים במרפאות לאמץ עזרים נוספים אשר ייעודם להקל על המטופלים שחוששים מהטיפולים ואף להראות להם שטיפולי שיניים יכולים גם להפוך לחוויה נעימה ורגועה. 

קרית ביאליק

קרן היסוד 71

גבעת אלה

מעין צבי 1

ריינה