תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
חזרה למעלה

אודות

רשת מרפאות השיניים בהנהלת ד"ר איברהים בסול נוסדה לפני למעלה כ-30 שנה והיא מונה כיום שלושה סניפים - מרפאת קריית ביאליק, מרפאת ריינה ומרפאת כעביה – גבעת אלה.

מיום הקמת הרשת ועד היום פועלים ד"ר בסול והצוות במטרה להעניק לכל הלקוחות את טיפולי השיניים האיכותיים ביותר ואת השירות האישי הטוב והאדיב ביותר.
 

כל הטיפולים במקום אחד
במרפאות השיניים בהנהלת ד"ר בסול ניתן ליהנות משורה ארוכה של טיפולים במקום אחד ובין היתר: טיפולי שורש, הרכבת כתרים, שתלים, יישור שיניים למבוגרים, עקירות, שיקום הפה וטיפולי חניכיים.
בנוסף, מוצעים במרפאות גם קשת של טיפולים נלווים כמו: טיפולי שיננית, הלבנת שיניים, צילום פנורמי ועוד...
 

עדכנות וחדשנות
כל מרפאות הרשת מצוידות בטכנולוגיות העולמיות החדשניות ביותר, כמו כן, צוות המרפאות מתמחה בטכניקות הטיפול המתקדמות ביותר כמו לדוגמא, סדציה – שיטה באמצעותה המטופל אינו מרגיש את זריקות ההרדמה.
כאשר המטרה היא להעניק לכל מטופל טיפול שיניים מקצועי ויסודי וזאת בצורה יעילה ומהירה ככל הניתן.
 

הצוות
צוות המרפאות כולל רופאי שיניים שהינם מומחים בתחומם, בוגרי הדסה, עתירי ניסיון וידע  ובעלי ותק מקצועי רב שנים.
צוות המרפאות אף כולל שינניות מקצועיות ומנוסות וסייעות אשר עוברות הכשרות ייעודיות על מנת לבצע את תפקידן בצורה הטובה והאיכותית האפשרית.  
 

הליך הטיפול
הליך טיפול השיניים במרפאות הרשת מתחיל כמובן באבחון ראשוני מקיף אשר כולל בעת הצורך גם צילום פנורמי אשר מתבצע במקום.
בשלב הבא, נקבעת תכנית טיפולית מקיפה ויסודית ובשלב הבא, הטיפול יוצא לדרך, כאשר כל שלב בטיפול מתבצע על ידי רופא שיניים המתמחה באופן פרטני באותו תחום טיפולי.
 

שירות אישי
ברשת מרפאות השיניים בהנהלת ד"ר בסול מקפידים לשים דגש על יחס אישי, על אווירה ביתית חמה ונעימה ועל זמינות גבוהה למענה על כל שאלה ולמתן פתרון על כל בעיה.
האווירה הנעימה והרגועה במרפאות גורמת גם למטופלים אשר חוששים מטיפולי שיניים להירגע וליהנות מהליך טיפולי איכותי בתחושת נוחות מרבית.


ברשת מרפאות השיניים בהנהלת ד"ר בסול לא שוקטים על השמרים ופועלים על מנת להתחדש, לצמוח, לאמץ טכניקות וטכנולוגיות מתקדמות ולהמשיך ולהעניק גם בעתיד לכל המטופלים את השירות האיכותי והמקצועי האפשרי.

קרית ביאליק

קרן היסוד 71

גבעת אלה

מעין צבי 1

ריינה